موسسه بین المللی آموزش و تحقیقات هنرهای رزمی (تاسیس شده برای دانشگاه هنرهای رزمی جهانی) تحت انجمن بین المللی ورزش های رزمی و شورای ملی علوم ورزشی و تربیت بدنی تاسیس شده است.

 این سازمان ها با هدف ارتقا Education آموزش هنرهای رزمی ، تحقیقات ، تربیت بدنی با کیفیت ، ادبیات ، تربیت بدنی فراگیر ، روش آموزش علمی ، حفظ میراث فرهنگی ناملموس ، ورزشهای رزمی سنتی و ورزشهای رزمی ، بسیج اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد 2030 از طریق آموزش ورزش های رزمی و غیره

 انجمن بین المللی ورزش های رزمی یک سازمان غیرانتفاعی و غیر دولتی است که کلیه ورزش ها و بازی های رزمی ، آموزش هنرهای رزمی و دانش آکادمیک را در سطح جهانی تبلیغ می کند.

رزمیکا

موسسه بین المللی ویدا علم و دانش فرهیختگان ورزش و هنرهای رزمی سگال در راستای اعتلای اطلاعات عمومی ورزش بویژه در هنرهای رزمی فعالیت خود را آغاز کرده است. در این راستا مباحث تاریخچه، فلسفه، تئوری، تخصصی و تکنینکی در هنرهای رزمی برای اشخاصی که صرفا تمایل برای بدست آوردن اطلاعات از این رشته های ورزشی دارند و به اجرای فیزیکی آنها علاقمند نیستند، دوره هایی را در نظر گرفته است. مباحثی مانند هدف از هنرهای رزمی چیست ؟ بطور مثال کاراته چیست؟ چه سبک هایی دارد؟ سبک های کنترلی چه هستند؟ سبک های آزاد چه هستند ؟و...

از آنجایی که ورزش و هنرهای رزمی سبک های متفاوتی دارد از سبک های شرقی تا سبک های ایرانی، تمامی سبک ها در این دوره ها آموزش داده می شود. ویژگی خاصی که در دوره های رزمیکا وجود دارد این است که علاوه بر افراد علاقمند به ورزش و هنرهای رزمی خانوادها نیز می توانند با هنرهای رزمی و سبک های آن آشنا شوند و آگاهی کامل نسبت به رشته های ورزشی وهنرهای رزمی کسب کنند. نتیجه این دوره ها وقتی نمایان می شود که افراد با آگاهی کامل رشته ورزشی خود یا فرزندشان را انتخاب می کنند تا با هدف در مسیر خود گام بردارند. ویژگی بارز دیگر رزمیکا استفاده  از اساتید به نام و صاحب سبک ملی و بین المللی در هر کدام از رشته های ورش و شاخه های رزمی است  که اطلاعات به روز و جامع دارند. ویژگی دیگر رزمیکا برای ورزشکاران این است که این امکان را برای آنها فراهم می کند تا استاد خود در سبک مورد نظرشان انتخاب کنند، تا با انگیزه و هدف بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.

کلمات کلیدی :   
اشتراک گذاری :    
time:0.25992798805237 memory usage:8 mb